Realizace

Rodinný dům Ostrava- Vratimov 5/2020

Výstavba rodinného domu, pro mladou rodinu ve Vratimově, započala v květnu 2020. Jedná se o zděný dům z tvárnic Ytong 300 mm plus zateplená 180 mm. Dům je navržený jako nízkoenergetický, zdrojem tepla bude tepelné čerpadlo vzduch- voda, optimální vnitřní klima bude udržovat rekuperační jednotka.

Rodinný Dům Raškovice 4/2020

Výstavba rodinného domu, pro mladý pár v Raškovicích, započala počátkem dubna 2020. Jedná se o zděný dům z tvárnic Ytong Lambda YQ PDK tl. 450 mm bez zateplení, dům je navržený jako nízkoenergetický, zdrojem tepla bude tepelné čerpadlo země-voda, přídavným zdrojem tepla budou krbová kamna Schiedel KINGFIRE LINEARE S. Pro úsporu energie bude použita rekuperační jednotka Venus 450.

Rodinný dům Frýdlant nad Ostravicí 10/2019-8/2020

Výstavba rodinného domu v centru Frýdlantu nad Ostravicí započala v druhé polovině října 2019, základová deska 110m2 na malém pozemku 575m2 byla vytvořena během 10dnů, po technologické pauze 25. listopadu započala stavba hrubé konstrukce dřevostavby, následovaly krovy a 6. prosince montáž oken. Za 10 pracovních dnů byla vytvořena hrubá stavba, na které můžeme dále v klidu pracovat. Během prosince vznikne vnitřní zateplení stavby, rozvod elektro a vody, příprava na topení. Dům byl dokončen a zkolaudován za 11 měsíců od začátku stavby.

Rodinný dům Ostrava-Plesná 9/2019

Patrový zděný dům na okraji Plesné má zastavěnou plochu 190m2 a užitnou plochu 260m2, nosné zdivo je KM Sedwix 240mm, stavbu provádíme na klíč, budou zde použity nejnovější technologie ovládání domu od společnosti LOXONE, jehož jsme partneři.

Rodinný dům Raškovice 11/2018-8/2019 

Bungalov pro 4 členou rodinu má zastavěnou plochu 167m2 a užitnou plochu 130m2. Dům byl navržen jako nízkoenergetická dřevostavba, která využívá technologii řízeného větrání a tepelné čerpadla, tak aby náklady na provoz byla co nejnižší. Celá stavba prošla Blowerdoor testem (test vzduchotěsnosti stavby) z důvodů čerpání dotace. Stavba byla dodávaná na klíč.

Rodinný dům Kunčice pod Ondřejníkem 9/2018-12/2019

Rodinný dům určený pro mladou rodinu, při návrhu architektem byt kladen důraz na prostornost a praktičnost. Stavba realizována porothermovou cihlou 44cm bez zateplení. Podlahové topení ve všech místnostech zaručí potřebný tepelný komfort.

Nízkonenergetický dům Frýdlant nad Ostravicí 2018

Tuto moderní dřevostavbu jsme navrhli tak, aby poskytla čtyřčlenné rodině pohodlné a útulné bydlení. Přízemí tvoří velkoryse pojatý obývák s kuchyní, ložnice a koupelna. V podkroví jsou dva dětské pokoje a koupelna. Z obývacího pokoje se prosklenými dveřmi vstupuje na terasu, ze které je výhled na horu Smrk a okolní kopce. Jako fasádní obklad jsme použili sibiřský modřín.Zastavěná plocha: 74m2, 4kk, užitná plocha: 132m2, pozemek: 370m2

Rodinný dům Frýdlant nad Ostravicí 2019-2020

Pravidlo dobrého bydlení? LOKALITA. A proto jsme se náš developerský projekt rozhodli postavit uprostřed krásné krajiny ve Frýdlantě nad Ostravicí. Jedná se o přízemní dřevostavbu, která svým dispozičním řešením vyhoví nárokům čtyřčlenné rodiny. Kromě velmi prostorného obývacího pokoje a kuchyně, jsou zde 2 dětské pokoje, ložnice a další místnost, kterou lze využít například jako pracovnu. Z obývacího pokoje, dětských pokojů a ložnice je vstup na velkou slunečnou terasu, ze které je nádherný výhled na horu Ondřejník. V obývacím pokoji je možné instalovat krbová kamna. Rodinný dům se nachází ve velmi bezpečné lokalitě s výbornou dostupností do města. Zastavěná plocha: 130m2, užitná plocha: 106m2, 5kk,pozemek celkem: 947m2

Rodinný dům Čeladná 2018

Dřevostavba malého domu na Čeladné společně s garáží. Dům je dobře zateplen, tak aby poskytoval komfort za každého počasí.

Rodinný dům Místek 2016

Tento rodinný dům předcházel vzniku naší společnosti, využili jsme naše zkušenosti a možnosti. Dům se stavěl na pozemku, který měl již vydané stavební povolení, při zastavěné ploše 125m2 a užitné ploše 110m2 vznikl bungalov s prefabrikovaných dílců, dům byl díky této technologii postaven za jediný den na základové desce. Dům byl prodávan ve stavu před dokončením, noví majitelé si dům dodělali dle své představy.

Rodinný dům na Čeladné 2010

Pohodlné a bezpečné bydlení pro čtyřčlennou rodinu, s dostatkem místa a propojením interiéru se zahradou, jsme řešili v Čeladné. Stavba zděného domu, která zapadá do okolní beskydské krajiny, má nulovou spotřebu energie. Jedná se o pasivní stavbu. Dům vybíhá ze svahu směrem do údolí a otevírá se výhledům do krajiny. Zajímavé architektonické řešení nabízí nejen hezký výhled na protilehlé kopce, ale také dostatek slunce. Jako fasádní obklad jsme použili sibiřský modřín.