Realizace

Rodinný dům na Čeladné

Pohodlné a bezpečné bydlení pro čtyřčlennou rodinu, s dostatkem místa a propojením interiéru se zahradou, jsme řešili v Čeladné. Stavba zděného domu, která zapadá do okolní beskydské krajiny, má nulovou spotřebu energie. Jedná se o pasivní stavbu. Dům vybíhá ze svahu směrem do údolí a otevírá se výhledům do krajiny. Zajímavé architektonické řešení nabízí nejen hezký výhled na protilehlé kopce, ale také dostatek slunce. Jako fasádní obklad jsme použili sibiřský modřín.

Rodinný dům Frýdlant nad Ostravicí

HPravidlo dobrého bydlení? LOKALITA. A proto jsme se náš developerský projekt rozhodli postavit uprostřed krásné krajiny ve Frýdlantě nad Ostravicí. Jedná se o přízemní dřevostavbu, která svým dispozičním řešením vyhoví nárokům čtyřčlenné rodiny. Kromě velmi prostorného obývacího pokoje a kuchyně, jsou zde 2 dětské pokoje, ložnice a další místnost, kterou lze využít například jako pracovnu. Z obývacího pokoje, dětských pokojů a ložnice je vstup na velkou slunečnou terasu, ze které je nádherný výhled na horu Ondřejník. V obývacím pokoji je možné instalovat krbová kamna. Rodinný dům se nachází ve velmi bezpečné lokalitě s výbornou dostupností do města. Zastavěná plocha: 130m2, užitná plocha: 106m2, 5kk,pozemek celkem: 947m2

Rodinný dům Kunčice pod Ondřejníkem

Rodinný dům určený pro mladou rodinu, při návrhu architektem byt kladen důraz na prostornost a praktičnost. Stavba realizována porothermovou cihlou 44 bez zateplení. Podlahové topení ve všech místnostech zaručí potřebný tepelný konfort.

Nízkonenergetický dům Frýdlant nad Ostravicí

Tuto moderní dřevostavbu jsme navrhli tak, aby poskytla čtyřčlenné rodině pohodlné a útulné bydlení. Přízemí tvoří velkoryse pojatý obývák s kuchyní, ložnice a koupelna. V podkroví jsou dva dětské pokoje a koupelna. Z obývacího pokoje se prosklenými dveřmi vstupuje na terasu, ze které je výhled na horu Smrk a okolní kopce. Jako fasádní obklad jsme použili sibiřský modřín.Zastavěná plocha: 74m2, 4kk, užitná plocha: 132m2, pozemek: 370m2

Rodinný dům Raškovice

Dům pro 4 členou rodinu, navržen jako nízkoenergetická stavba, která má technologii řízeného větrání a tepelné čerpadlo, náklady na provoz jsou velmi nízké. Při stavbě je nutné řešit veškeré detaily, tak aby dům mohl fungovat bez problémů celé roky.

Rodinný dům Čeladná

Dřevostavba malého domu na Čeladné společně s garáží. Dům je dobře zateplen, tak aby posktoval komfort za každého počasí.